Polityka jakości firmy HF Inverter Polska Sp.C.

HF Inverter Polska Spółka Cywilna jest renomowanym dostawcą nowoczesnej techniki napędowej i automatyki przemysłowej. Jest największym przedstawicielstwem w Europie wiodącego producenta przemienników częstotliwości, firmy EURA Drives Electric CO.,Ltd.

Oferowane przez nas produkty i świadczone usługi spełniają międzynarodowe standardy jakości, normy i dyrektywy, uwzględniając indywidualne potrzeby Kontrahentów oraz wymogi dynamicznie rozwijającego się rynku napędów, automatyki przemysłowej i mechatroniki.

Nasza Polityka Jakości oparta jest na trzech filarach:

Pracownicy

Zespół wykwalifikowanych pracowników HF Inverter Polska Sp.C. zaangażowanych w doradztwo techniczne, dobór urządzeń i świadczenie usług spełniających indywidualne wymagania Kontrahentów.

Technologia i innowacje

Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań, inwestycje w rozwój produktów i przedsiębiorstwa, wprowadzone systemy obsługi Kontrahenta i przyjęta polityka jakości są gwarancją rzetelnej realizacji umów oraz ciągłego wzbogacania oferty w innowacyjne produkty.

Kontrahenci

Przejrzyste zasady współpracy, terminowa i rzetelna realizacja umów, indywidualna obsługa oraz partnerskie kontakty zapewniające najwyższy poziom zadowolenia i lojalności Kontrahentów Spółki.

Zarząd Spółki i jej Pracownicy zobowiązani są do realizacji przyjętej Polityki Jakości, jak również do ciągłego doskonalenia systemu w kierunku kompleksowego zarządzanie przez jakość.

Toruń, dn. 01-01-2022