Mini motoreduktory planetarne

Mini motoreduktory planetarne ZD-MOTOR produkowane są w pięciu wielkościach mechanicznych - od ∅32 do ø82 i w zakresie mocy od 10W do 300W. 

Mini motoreduktory planetarne produkowane przez ZD-MOTOR spełniają wymagania Dyrektywy Niskonapięciowej 2014/35/EU (Low Voltage Directive - LVD) i posiadają znak CE dopuszczający do obrotu na rynku Unii Europejskiej

Mini motoreduktory planetarne dostępne są z silnikami zasilanymi prądem stałym z mechanicznym komutatorem (szczotkowe) lub komutacją elektroniczną (bezszczotkowe). Silniki szczotkowe dostępne są o napięciach zasilania 12Vdc, 24Vdc i 48Vdc. Natomiast silniki bezszczotkowe dostępne są o napięciu zasilania 24Vdc.

Mini przekładnie planetarne moga być jedno-, dwu- lub trójstopniowe, w zależności od przełożenia a tym samym prędkości obrotowej na wałku zdawczym. Dostępny jest bardzo szeroki zakres przełożenia - od i=3.70 do i=393, dzięki temu znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, gdzie prócz parametrów technicznych znaczenie ma również wielkość napędu.

Małe gabaryty - konstrukcja mini motoreduktorów planetarnych ZD-MOTOR została tak zaprojektowana by uzyskać jak najmniejszy jego gabaryt zachowując wysokie parametry techniczne.
Funkcjonalny - pięć wersji konstrukcyjnych, szeroki zakres mocy oraz przełożeń sprawiają, że mini motoreduktory planetarne AC ZD-MOTOR znajdują zastosowanie w wielu nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.
Niezawodny - sprawdzone konstrukcje silników DC i BLDC oraz dwa nowe rozwiązania techniczne mini przekładni planetarnych sprawiają, że napędy te pracują bezawaryjnie.

loading...
Oznaczenie kodowe

Specyfika techniczna

 

 

Przekładnia planetarna o średnicy ∅32mm
1 / 5